З Днем медичного працівника

13 червня 2019 художники студії дитячого клубу "Сонечко" привітали працівників амбулаторії № 10 КНП "ЦПМСД №9" з Днем медичного працівника". Педагог-художник Шульга Л.М., к.пед.наук, доцент кафедри дошкільної освіти ЗОІППО звернулася до медичних працівників і висловила подяку за високу професійність і ціннісні людські якості в роботі з дітьми. Особлива подяка була висловлена завідувачці амбулаторії Багмут Наталії Євгенівні за створення художнього простору, адже понад 80 робіт маленьких художників прикрашають стіни медичного закладу. До свята діти підготували вірші про докторів та картину "Добрий доктор Айболить". Наталія Євгенівна висловила подяку за творчість дітей і вручила маленьким художникам грамоти і солодкі подарунки.

Вітаємо з перемогою в обласному конкурсі малюнків!

20 грудня 2018 року відбулось нагородження переможців обласного фестивалю дитячої творчості "КРАСА БОЖОГО СВІТУ", який проходив серед юних художників - учнів загальноосвітніх шкіл і середніх професійних закладів, вихованців недільних і художніх шкіл, приватних студій образотворчого мистецтва Запорізької області. Серед чотирьохсот малюнків учасників від 3-х до 18 років із Запоріжжя, Мелітополя та Мелітопольського району, Вільнянська, Оріхова, Кам’янки-Дніпровської та Кам’янсько-Дніпровського району, Гуляйпілля були відібрані найкращі і представлені на виставці в Запорізькому обласному художньому музеї. 

У фестивалі взяли участь художниці студії дитячого клубу "Сонечко" Кущ Маргарита (ІІ місце)  і Заставська Маргарита (І місце) і посіли призові місця в номінації від 9 до 10 років. 

Вітаємо юних художниць та педагога-художника Шульгу Людмилу Миколаївну з перемогою!

Виставка працює до 17 січня 2019 року. Запрошуємо до художнього музею!